Przeczytaj uważnie
Kontakt, jak to działa

Nie wiesz co tu robisz? Przeczytaj zakładkę O nas, odwiedź nasz fanpage na Facebooku. Nie oczekuj odpowiedzi w trybie natychmiastowym. Serwis jest obecnie zupełnie darmowy i tworzony z pasji przez naszą społeczność. Na nadesłane pytanie na pewno otrzymasz odpowiedź do 72 godzin.

Wsparcie techniczne

Wszelkie błędy można zgłosić przez zakładkę Kontakt. Należy pamiętać, że cały serwis ma charakter typowo społecznościowy. Czyli tworzą go ludzie, których działania są dobrowolne i nie uzyskują z tego tytułu żadnych korzyści. W związku z powyższym jakiekolwiek zgłoszenie może być traktowana przez nas jedynie jako informacja o błędzie lecz nie otrzymasz konkretnego rozwiązania dla danego problemu. Dziękujemy za wyrozumiałość.

Pomoc poprzez Facebook

Chciałbyś uzyskać szybko odpowiedź na Twoje pytanie? Odezwij się na naszym Facebooku! Nasi moderatorzy odpowiedzą Ci w jak najkrótszym czasie.
Wyślij wiadomość na Facebook

Masz ciekawy pomysł?

Masz coś ciekawego co byś chciał by było częścią serwisu DJlive? Wystarczy, że dokładnie opiszesz swój projekt i czego oczekujesz od nas. Po prostu dołącz do nas: [email protected]

Kontakt